Veriyi anlamlı kullanarak, yapay zeka ile harmanladığımız ürünlerimizle akıllı belediye projeleri geliştiriyoruz.

Dijital dönüşümün ilk adımlarından gelişmiş belediye otomasyonlarına kadar 20′den fazla ürünümüz ile verimlilik sağlıyoruz.

Akıllı Belediye Projeleri

YENİLİKÇİLİK

Belediye Web Sitesi ve Mobil

Artık tüm web sitelerinizi kendiniz oluşturabileceksiniz. Siteleri düzenleme yetkilerini ve görevleri portal üzerinden tanımlayın, bütçeniz size kalsın.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Etkinlik Portalı

Biletleme ve rezervasyon seçenekleri ile etkinliklerinizin tüm detaylarını oluşturabileceğiniz yepyeni bir platform sizi bekliyor.

TEKNOLOJİ

Wi-Fi HotSpot Ücretsiz İnternet

Vatandaşlarınıza ücretsiz internet sağlayıp belediye duyurularını da yayınlayabilir, kişiye özel içerik sağlayabilir ve yönetebilirsiniz.

İÇ İLETİŞİM

İntranet - İç İletişim Portalı

İçerisinde oryantasyon, görev takibi ve iş takibi gibi uygulamaların yer aldığı ve performans ölçümü yapabileceğiniz iç iletişim portalı ile personelinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

İÇ İLETİŞİM

Online Eğitim ve Oryantasyon

Tüm belediye için eğitim masraflarınızı düşürebilirsiniz. Online eğitim ve oryantasyon programlarınızı ölçümleyebilir ve performansınızı yükseltebilirsiniz.

ANALİTİK

Ekip Yönetimi ve İş Takip Sistemi

Tüm belediye ekiplerini tek bir platformdan yönetebilir, kişiye özel görevleri açıp zamanlarını ayarlayabilir ve performanslarını ölçebilirsiniz.

İNSAN ODAKLILIK

Afet Bilgi Sistemi

Afet durumlarına ne kadar hazırsınız? Afet anında konum bildiren acil durum butonu, aile listeleri ve toplanma alanları gibi özellikleri keşfedin.

TOPLUMSALLIK

Kariyer Merkezi

İş arayanları ve işverenleri buluşturan kariyer merkezi, ücretsiz kullanım ile vatandaşlara destek olurken kurum içi veri bilgilendirmeleri ile yönlendirme sağlar.

TOPLUMSALLIK

Gıda Bankası

İhtiyaç sahiplerine destek için vatandaşların ücretsiz ihtiyaçlarını karşılayan gıda bankası, market stok sistemi ve vatandaş bilgilendirme sistemi ile çalışıyor.

TARİH

Kent Belleği

Toplumsal değerlerin yükselmesi ve toplum bilincinin artmasını hedefleyen kent belleği projesi arşiv bilgi ve belgeleri ile kaynak sağlıyor.

TEKNOLOJİ

E-Dergi Uygulamaları

Basılı yayınların dijital ortama taşınmasını ve vatandaşlara özel içeriklerin yönlendirilmesini sağlayan sistem, bütçeyi korurken vatandaşlara daha fazla ulaşılmasını mümkün kılıyor.

SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal Yardım Portalı

Hayvan sahiplenme, barınaklara yardım, eşya ve gıda bağışı gibi özelliklerle sosyal sorumluluk bilincini ve toplumsallığı arttıran değerleri besleyin.

GİRİŞİMCİLİK

Kadın Girişimci Portalı

Kadınların el emeği ürünlerinin online satışını mümkün kılan ve gelirlerinin artmasını sağlayan platform, ücretsiz olarak kullanılmasının yanında veri desteği de sağlıyor.

TOPLUM GELİŞMESİ

Fikir ve Proje Portalı

Kurum içinde ve vatandaşların kullanabileceği fikir ve proje portalı, yönetimin onayı ile önemli girişimleri ve fikirleri hayata geçirerek havuz oluşturur ve takibini yapar.

SOSYAL SORUMLULUK

Bizden Dinle Projesi

Görme engelli vatandaşların kurum ve güncel haberler hakkında bilgilendirilmesini sağlayan sesli haber okuma, sesli yönlendirme özelliği ile görme engelli vatandaşlara yardımcı olur.

0
Belediye Projesi
0
Yapay Zeka Projesi
0
İş Yazılımı

Belediyelerimiz

Aktif proje yürüttüğümüz bazı müşterilerimiz

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

10 yıllık belediye tecrübemiz ve akıllı sistemlerimiz ile en iyi sonuçları almak için çalışıyoruz.

Vatandaş memnuniyetini arttırma, daha iyi iletişim, hatasız yazılım geliştirme ve veriyi en doğru şekilde kullanmak için çalışıyoruz.

Bi' kahve içelim mi?

Verimlilik sağlayan ürünler ile doğru yol haritasını oluşturmanızda size yardımcı olmak isteriz.