Strateji odaklı iletişim çalışmaları yaparak vatandaşlara doğru mesajları, yaratıcı ve etkili biçimde vermenizi sağlıyoruz.

İnsanlar ve mecralar her gün biraz daha farklılaşıyor ve değişiyor. Bu değişime uygun iletişim çözümlerini verileri ve teknolojiyi kullanarak üretiyoruz.

Belediye İletişim Çözümleri

TOPLUMSALLIK

Marka Değeri ve Yol Haritası

Kurumunuzun marka değerini arttırarak markalaşma yolculuğuna destek oluyor, yol haritanızı çıkarıyoruz.

ANALİTİK

Stratejik İletişim Çalışmaları

Markalaşma yolunda doğru adımları atmanıza yardımcı olacak, geleceği bugünden kurgulamanızı sağlayacak stratejik iletişim çalışmaları yapıyoruz.

AİDİYET

İç İletişim Kampanyaları

Kurumunuzun marka kimliğine katkıda bulunacak iç iletişim kampanyaları ile personelinizin verimini artırırken marka değerinizi de yükseltiyoruz.

İNSAN ODAKLILIK

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk projesi stratejisinin oluşturulmasından proje sonuçlarının analiz edilmesine kadar her adımda yanınızdayız.

İNSAN ODAKLILIK

Çok Mecralı Kampanya Projeleri

Kurumunuzun ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda ideal mecralarda veriye ve stratejiye dayalı, yaratıcı, etkili projeler üretiyoruz.

TOPLUMSALLIK

Sosyal Medya Projeleri

Vatandaşlarınızın kurumunuza olan olumlu duygularının arttıracak, strateji odaklı yaratıcı ve etkili sosyal medya projeleri tasarlıyoruz.

ANALİTİK

Vatandaş Memnuniyet Analizleri

Markalaşma çatısı altında yapılan tüm iletişim çalışmalarının sonuçlarını analiz ediyor, vatandaşları analiz ederek geleceği bu çıktılara göre planlamanızı sağlıyoruz.

AİDİYET

Kurum Tanıtımları

Kurumunuz ile vatandaşlarınız arasındaki bağı kuvvetlendirecek, marka kimliğinizi geliştirecek strateji ve veri odaklı yaratıcı kurum tanıtımı çalışmaları hazırlıyoruz.

0
Belediye Projesi
0
Yapay Zeka Projesi
0
İş Yazılımı

Belediyelerimiz

Aktif proje yürüttüğümüz bazı müşterilerimiz

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

10 yıllık belediye tecrübemiz ve akıllı sistemlerimiz ile en iyi sonuçları almak için çalışıyoruz.

Vatandaş memnuniyetini arttırma, daha iyi iletişim, hatasız yazılım geliştirme ve veriyi en doğru şekilde kullanmak için çalışıyoruz.

Bi' kahve içelim mi?

Verimlilik sağlayan ürünler ile doğru yol haritasını oluşturmanızda size yardımcı olmak isteriz.