Geleceği şekillendirecek teknolojileri, sosyal yaşamı iyileştirecek ürünleri yaratmak için kullanıyoruz.

Big data, veri madenciliği ve makine öğrenmesi gibi teknolojileri kullanarak ortaya çıkardığımız ürün ve hizmetlerle insan odaklı projeler geliştiriyoruz.

Belediye ve Yapay Zeka

TOPLUM 5.0

Proje Tavsiye Motoru

Kullanıcı eğilimleri ve profillerinin yapay zeka ile değerlendirilip kurumun gelecek projeleri için proje kapsamı, lokasyonu, hitap edeceği yaş vb. başlıklarda tavsiyeler oluşturması.

ENDÜSTRİ 4.0

İçerik Tavsiye Motoru

Kullanıcı eğilimleri ve profillerinin makine öğrenmesi ile değerlendirilip web sitesinde yayınlanacak gelecek içerikler için tavsiyeler oluşturması.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Etkinlik Tavsiye Motoru

Sosyal belediyecilik kavramını baştan yaratıyoruz. Yapay zeka ile gelecekte düzenleyeceğiniz etkinlikler için hedef kitle, lokasyon, sanatçı vb. tavsiyeleri alın.

DİJİTAL DENEYİM

Sanal Belediye Asistanı

Vatandaşların dijital platformlarda ziyaret ettikleri içerikler makine öğrenmesi ile analiz edilerek ilgi alanlarına göre içeriklerin ve yönlendirmelerin sağlanması.

VERİ MADENCİLİĞİ

Vatandaş Eğilimleri ve Profil

Hedef kitlenizi daha iyi tanıyın! Dijital mecralarınızı (portal, web, uygulama) davranış analiz verilerine göre yapay zekanın vatandaş eğilimlerini ve profil segmentasyonlarının çıkarılmasını sağlıyoruz.

İLERİ VERİ ANALİZİ

Sosyal Medya Analizi

Sosyal medya platformları verisini makine öğrenmesi ile değerlendirilip belediye ile ilgili analiz sonuçlarının oluşturulmasını ve sosyal mecralarınızın duyarlı bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

MAKİNE ÖĞRENMESİ

Akıllı Wi-Fi

Ücretsiz internet kullanan vatandaşlarınızın içerik akışları, lokasyon gibi verilerinin makine öğrenmesi ile değerlendirilip wi-fi noktalarının arttırılması veya vatandaş özelinde içerik tavsiyeleri sunmanızı sağlar.

NOKTA BAZLI ANALİZ

Akıllı Haritalar ve Veri Görselleştirme

Kurumun istatistiksel verilerinin bölge haritası ile veri görselleştirme teknikleri kullanılarak gelişmiş öngörülü raporlar oluşturmasını ve analiz edilmesini sağlar.

VERİ İŞLEME

Nokta Bazlı Veri İşleme

Kurumun veri yapısını haritalar üzerine taşıyarak analizlerin görselleştirilmesini sağlıyoruz. Isı haritaları, otomatik filtreler gibi özellikleri raporlarınız için geliştiriyoruz.

VERİ MADENCİLİĞİ

Veri Ambarı ve Özel Veri İşleme

Kurumun tüm platformlarını merkez veri ambarına toplanması, talep edilen raporların vatandaş veri analizlerine göre daha iyi değerlendirilmesi sağlanır.

0
Belediye Projesi
0
Yapay Zeka Projesi
0
İş Yazılımı

Belediyelerimiz

Aktif proje yürüttüğümüz bazı müşterilerimiz

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

Bağcılar Belediyesi / Beylikdüzü Belediyesi / Edirne Belediyesi / Beykoz Belediyesi / Şişli Belediyesi / Fatih Belediyesi / Ümraniye Belediyesi

10 yıllık belediye tecrübemiz ve akıllı sistemlerimiz ile en iyi sonuçları almak için çalışıyoruz.

Vatandaş memnuniyetini arttırma, daha iyi iletişim, hatasız yazılım geliştirme ve veriyi en doğru şekilde kullanmak için çalışıyoruz.

Yapay zeka ile kurumunuzu şekillendirin

Kampanya pazarlama araçlarını doğru kullanarak potansiyel müşterilerinizle iletişime geçin.

Kurumunuzu, iş modellerinizi ve vatandaş memnuniyetini nasıl verimli hale getireceğiniz ile ilgili gelecek senaryosu hayal ettiniz mi?

Yapay zeka birimler arası iş modellerinizi değerlendirerek vatandaşın olumlu ve olumsuz taleplerine göre veriyi işlemeniz kurumunuza verilen değeri arttırarak yeni fikir ve projelere yelken açacaktır.

Kurumunuzda veri yönetimini izleyip üst yönetime bilgi vermekle görevli olan biri var mı?

Vatandaşlar tarafından beklenmedik olaylara daha hızlı tepkiler vermek için veri yönetimini sürekli izlemeniz gerekiyor. Vatandaşların memnuniyet analizini toplumsallık, insana odaklılık gibi iç değerlerimiz ile değerlendirdiğinizde daha iyi sonuçlar sizi bekliyor.

Verinin kurumunuzdaki kritik birimleri üzerindeki etkisini dikkate aldınız mı?

Tüm birimler üzerinde veri ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Daha kalite araştırma ve veriye dayanan sonular ile birimlerinize güç katabilirsiniz. Trilyon değerlerde verinin hızlı analiz edilmesi ile gerçek zamanlı analiz alın ve sonuçları daha iyi değerlendirin.

Üst düzey yöneticileriniz veri ve analizlerin işinizdeki rolünü düzenli olarak tartışıyor mu?

<strong>Mükemmellik artık sıradan.
</strong>Geçmiş verileri analiz ederek gelecek tahminlerinde bulunmak artık gelişmiş teknolojilerde sıradan görülüyor. Birimlerinizin yapay zeka ile gelişimini bir üst seviyeye taşımanız artık çok kolay.

Bu düşünce veya tartışmaların herhangi birini aksiyona aldınız mı?

<strong>Diyelim ki ilginizi çekiyor.</strong>
Verinin sunduğu olanaklar ilginizi çekiyor ve kendi işiniz ve sektörünüz için onun potansiyelinden faydalanmak istiyorsunuz. İlk önce ne yaparsınız?
Veri mi satın alırsınız? Bir grup veri bilimci ile mi çalışırsınız? Şu ana kadar üretilmiş sektör analiz raporlarını mı toplarsınız?
Peki, elinizde bir veri yoksa veya kurumsal hafızanızı oluşturmaya başlamadıysanız karşılaştırma yaparken sonuçlara ne kadar güvenirsiniz?

Bi' kahve içelim mi?

Verimlilik sağlayan ürünler ile doğru yol haritasını oluşturmanızda size yardımcı olmak isteriz.