Bilişim Dünyasının En Sexy İsmi Victoria’s Secret Mankeni Olursa

kod yazan manken

Hem Kod Yazıyor Hem de Victoria’s Secret Podyumlarının Tozunu Attırıyor

Model Lyndsey Scott; Victoria’s Secret, Louis Vuitton, Prada, Diana von Fürstenberg, Gucci gibi önemli markalarla çalışıyor. Ama modelliği tam zamanlı bir iş olarak görmüyor; çünkü 29 yaşındaki model, aynı zamanda bilgisayar mühendisi! Scott, Amherst Koleji’ne gitti ve yazılım eğitimi aldı ve iPort adını verdiği kendine ait bir mobil uygulaması var.

Devamını oku

istanbulkart pet şişe

 

İyi Haber! İstanbulkart’a Pet Şişe ile Yükleme Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), pet şişelerin sokağa atılarak doğaya zarar vermesini önlemek için yeni bir uygulama başlatıyor. Pet şişeyi otomata atan İstanbulkarta dolum yapacak.

Devamını oku

Storytelling

Storytelling ile Satılan Ürünler Daha Değerli

Storytelling sayesinde tüketiciler ile bağ kurmak ve daha fazla kazanç elde etmek mümkün. OtherWorkers tarafından paylaşılan infografik, storytelling (hikaye anlatımı) yöntemiyle satılan ürünlerin daha değerli oluğunu ortaya koyuyor.

Devamını oku

ajans halleri

 

Bizden Haberler : “Neden Creatuce’ta çalışmalıyız?” MediaCat “Ajans Halleri”nin Konuğu Olduk

Her hafta Y&R Team Red İstanbul, Titrifikir, Serdesin, Sesliharfler, Karpat, Gode İstanbul, Ctrlplusi, Communique, Being Çözüm, Cheil Turkey, Tazefikir, Dwarf Planet gibi yaratıcı ajans ekiplerini “Ajans Halleri” köşesinde konuk eden MediaCat’in bizim için ayırdığı köşesinde bakın neler var!

Hemen İncele

Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım

Haftanın Kitap Önerisi: Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım

“Buraya özgeçmişimi yazmak isterdim ama benim özgeçmişim yok. CV’m de yok! Ben dünle değil, daha çok bugün ve yarınla ilgilenirim. Çünkü düne bakarsam yaşadığım negatif olayları referans alabilir ve hareket alanımı daraltabilirim. Örneğin mezun olduğum okul en iyisi değilse, en iyi okuldan mezun olan birini benden daha iyi görme gafletine düşebilirim. Oysa ben henüz hiçbir negatifliğe bulaşmayan bugün ve yarınla ilgilenirim. Bu beni daima en öne götürür. Çünkü geleceğimi şekillendiren dünün geyiği değil, yarının hayalleridir.  Ben bugün en iyisi olduğuma eminim. Yarın da benden daha iyisi olmayacak. Göreceksin!”

İncele

Shudu Gram

Buna Bayıldık! : Shudu Gram; Dünyanın ilk dijital süper modeli

İngiliz fotoğrafçı Cameron-James Wilson tarafından yaratılan dünyanın ilk dijital süper modeli Shudu Gram’in Instagram’da tam 80 binin üzerinde takipçisi var.

Şimdi Tanışın

 

Haftaya görüşmek üzere…

 

En güncel haberleri anında mail ile bildirim almak için kayıt olabilirsiniz

 

 

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.