Verimlilik analizi ve iş zekasına dayalı yazılımlar geliştiriyoruz.

Hizmetler

Strateji & Analiz

Verimlilik Analizi
Otomasyon
Dijital Strateji
Dijital Dönüşüm
Endüstri 4.0

İş Yazılımları

Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP)
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
İş Zekası ve Analitiği  (BI)
İş Akış Yönetimi (WorkFlow)
Kobi Çözümleri

Web ve Mobil

Esnek Web Uygulamaları
E-Ticaret
Native ve Hybrid Mobil Uygulamalar
Proje Çözümleri
Entegrasyon Çözümleri
UX / UI / Servis Tasarımı
Yalın Modelleme
Çevik Geliştirme

Veri Madenciliği

Makina Öğrenimi
Yapay Ağlar
Analitik Raporlama
Akıllı Tahminler


Biz

Netuce, kurumların tüm iş süreçlerine yönelik dijital ürün ve servis hizmetleri sağlar. 10 yıllık bilişim teknolojileri deneyimi ile iş yazılımları, web ve mobil uygulama alanlarında hizmet verir.

Teknoloji alanında fark yaratma ve içinde bulunduğu topluma değer katma vizyonu ile yola çıkan Netuce, satıştan insan kaynaklarına kadar geleneksel iş süreçlerini modernize etmek ve firmaların dijital dönüşüme entegre olması misyonunu benimsiyor. Uçtan uca verdiği hizmetler ile müşterinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamalarını sağlıyor.

Netuce ürün ve servisleri arasında; müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kurumsal kaynak planlama (ERP), içerik yönetim sistemleri (CMS), e-ticaret altyapıları, web ve mobil uygulamalar, verimlilik analizi, endüstri 4.0 entregrasyonu ve veri madenciliği bulunmaktadır. Esnek altyapılar ve birbirini tamamlayıcı ürün ailesi ile her ölçekte işletmeye özelleştirilmiş, ISO standartlarında, entegre çalışan çözümler ile müşterilerine rekabet gücünü arttırma, tasarruf ve karlılık artışı sağlamaktadır. Geleceğin veri ve veriyi anlamlı kullanmak üzerine şekilleneceğine inanan Netuce, sunduğu hizmetleri makine öğrenmesi ve yapay zeka uygulamalarından faydalanarak inşa ediyor.

Her bir üyesi alanında uzman, vizyoner ve çevik bir takım olan Netuce, müşteri deneyimini ve memnuniyetini her zaman için odak noktasına koyarak sürdürülebilir ilişkilerle doğru iş ortağı olarak büyümeye devam ediyor.


Startups

“En iyi girişim, girişimcinin kendi tespit ettiği fırsatlar üzerine kurulur” anlayışından yola çıkarak; ürün, servis ve MVP fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

Diğer Şirketlerimiz

Müşteriler