Danışmanlık

Danışmanlık

Yetenekli ve uzman ekipler ile aynı hedef için çalışırız

Benzersiz zorluklar ile karşılaştığınızı biliyoruz. Çevik planlamadan, platform geçişine; teknoloji seçimlerinden, ekip kurmaya kadar birçok konuda problemlerinizi çözüyoruz.

Dijital dünya çok hızlı ilerliyor. Her zaman sorulan büyük soru: Nereden başlayacaksınız?

GPS’e ihtiyacınız olabilir. Şirketiniz önceliklere karar verirken çok zaman kaybediyorsa hedefleri birlikte değerlendirebiliriz.

DİJİTAL DANIŞMANLIK

Dijital Dönüşüm

Strateji müşteriyi / kullanıcıyı iyi tanımanızı ve analiz etmenizi sağlarken ürüne doğru tekliflendirme ve öngörü getirir. Pazar beklentilerini karşılamak ve rakiplerinizi doğru değerlendirmek işin önceliğidir.

Veri Yönetimi

Kurumsal hafızanın size katacağı değerler yanında asıl olan bu hafızayı nasıl oluşturacağını ve nasıl yöneteceğinizdir. Sürekli ölçümleme için süreç ve iş akışlarının sonuç odaklı çevrilmesini sağlamak ve sürekli analiz edilmesi gerekmektedir.

Agile Planlama

Müşterilerimizin organizasyonlarında bulduğumuz en büyük verimsizliklerden biri süreçtir. Müşteriler, onları miras alan ekiplerle eski uygulamaları sürdürmekte zorlanıyor ve diğerleri başa çıkabileceklerinden daha hızlı büyüyor. Bu yüzden AGILE metodolojisi planlama için mükemmeldir.

Takım Büyütme

Çalışkan ve kararlı ekipler, başarılı şirketlerin can damarıdır. Ortak hedeflere ve vizyonlara sahip dahili ekipler, ilerleme kaydetmek için çok önemlidir. Bazen, özellikle işiniz büyümeye devam ederken, ekiplerinizin süreç rehberliğine ihtiyacı olabilir.

YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Yazılım Geliştirme

Ürünleştirme hizmetlerine kadar sağlanan servislerde son kullanıcı beklentileri ve kullanıcı deneyimi ile çevik bir yaklaşım uyguluyoruz. Gerek mimari, gerekse performans adımlarını incelike işleyerek birlikte çalışılan ekiplere eğitim ve destek süreçleri ile tüm iş süreçlerinizi tamamlıyoruz.

Yazılım Geliştirme Platformu

Hazır bloklar kullanarak en karmaşık uygulamaları dahi başarılı bir şekilde oluşturmanız ve iş akışlarınızı kodsuz ortamlarda değişken ihtiyaçlarınız için geliştirdik. Bu anlamda robotik ve otomasyon süreçlerinin de yönetilebildiği ek modüller ile gelişmiş kurumsal hafızayı oluşturmanızda uygulama ve danışmanlık veriyoruz.

Akış Yönetimi

İş süreçlerinizi akış yönetimi ile kurgulayabilirsiniz. Bu iş süreçlerini kurgularken en iyi yol haritalarının çıkarılması konusunda size destek oluyoruz. Böylelikle zamanı efektif kullanarak verimliliği arttırıyor ve raporluyoruz.

Verimlilik için yazılım ürünleri

— Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
— Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)
— B2B – B2C
— İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
— Saha Operasyon Yönetimi
— Proje ve İş Takip Sistemi
— Akış Otomasyonu
— Yazılım Geliştirme Platformu

Ürünler

Veri odaklı dijital servisler

— Strateji
— Dijital Dönüşüm
— Kullanıcı Deneyim Tasarımı (UX)
— Dijital Danışmanlık
— Entegtrasyon Çözümleri
— Yazılım Geliştirme
— Yazılım Mimarisi

Servisler

Birlikte çalışalım

Verimlilik sağlayan ürünler ve servisler ile doğru yol haritasını oluşturalım.

İLETİŞİME GEÇ