Dünyaca Ünlü Şarkıcıların El Yazıları Font Oldu

 

xco

Deneyim Tasarımı ve Yönetimi”nin En İyileri XCO’da Buluşuyor

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Deneyim Tasarımı&Yönetimi Konferansı XCO dünyadan ve ülkemizden önemli isim ve markaları bir araya getiriyor. Marketing Türkiye’nin öncülüğünde düzenlenen XCO, “fark yaratan bir deneyim”
yaşatma iddiasıyla yola çıkıyor. Zirvede ayrıca, müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası markalar da ödüllendirilecek.
Devamını Oku

 

şarkıcıların fontu

Dünyaca Ünlü Şarkıcıların El Yazıları Font Oldu

Kurt Cobain’den John Lennon’a, David Bowie ‘den Leonard Cohen’e kadar pek çok şarkıcının, şarkılarını yazdıkları
kendi el yazıları artık indirilebilir fontlar haline geldi.
Devamını Oku

 

Microsoft Yeniden Yapılanıyor

Microsoft Yeniden Yapılanıyor

2015 yılında yapılan organizasyon değişikliğinden sonra CEO Satya Nadella, şirkette geçen hafta yeni bir organizasyon şeması
değişikliğine daha gitti Nadella Windows ve Donanım Grubu’nun (WDG) dağıtıldığı, bunun yerine “Bulut Bilişim & Yapay Zeka”
ve “Deneyim & Cihazlar” adları altında iki ayrı birim kurulduğu bildirildi.
Devamını Oku

 

itibar katsayısı ölçme

Sizin İtibar Katsayınız Kaç?

Her yıl, en çok göz önünde olan şirketlerin toplum içindeki algılarını ve itibarlarını ölçümlemeyi hedefleyen Stagwell Group’un geleneksel İtibar Katsayısı raporunda, Apple 24, Google 20 sıra gerilerken Tesla dokuzunculuktan üçüncülüğe çıkarak itibar katsayısını en çok yükselten şirket oldu. Amazon ise birincilikteki yerini korudu.
Devamını Oku

 

İşletme Becerileri

Haftanın Kitap Önerisi: Her Tasarımcının İhtiyacı Olan İşletme Becerileri

“Eğer Davis’in kitabı stratejistler için yazılmış en iyi kitap değilse, o zaman ona çok yakın bir yerlerde. Bir stratejistin kitabından en son bu kadar hoşlandığım zaman Steel’in ‘Doğru, Yalanlar ve Reklamcılık’ kitabını okuduğum zamandı.’
Devamını Oku

 

MindNode

Buna Bayıldık! :  MindNode

Her an yeni fikirler bulabilen biriyseniz bu uygulama tam size göre! MindNode, aklınıza gelen fikirleri anında görselleştirmenize size özel fikir haritaları oluşturmanıza ve onları paylaşabilmenize izin veriyor.
Devamını Oku

 

 

Haftaya Görüşmek Üzere ..

En güncel haberleri anında mail ile bildirim almak için kayıt olabilirsiniz

 

 

 

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.