Elon Musk İstifa Etti Yeni Ceo Belli Oldu

elon musk

Elon Musk İstifa Etti, Yeni CEO Belli Oldu!

Şirket yönetiminin aldığı karar ile birlikte, Elon  Musk’ın yerine en az üç yıllığına Robyn Denholm CEO olarak görev yapacak. Robyn Denholm, Avustralya’nın en büyük telekomünikasyon şirketi olan Telsra’nın Finans ve Strateji(CFO) sorumlusuydu.

Devamını Oku

yapay zeka spiker

Çin Dünyanın İlk Yapay Zeka Spikerini Tanıttı

Çin’in Zheijang Eyaleti’nde düzenlenen Dünya İnternet Konferansı’nda dünyanın ilk yapay zeka haber sunucusu da seyirci karşısına çıktı.

Devamını oku

bukalemun maskesi

Bukalemun Maskesi İle Yetişemediğiniz Toplantılara Katılabilirsiniz!

Tüm sosyal ve iş taahhütlerini yerine getirmekte zorlanıyorsanız, bu maske tam size göre! İnsan Uber’e hoş geldiniz!

Devamını oku

ecra tanıtım videosu

Bizden Haberler: Ecra tanıtım videomuzu henüz izlemediyseniz şimdi tam zamanı!

Geçtiğimiz hafta, 9 yıl önce geliştirmeye başladığımız ve her geçen gün teknolojiye paralel olarak geliştirmeye devam ettiğimiz altyapımız Ecra’nın tanıtım videosunu sizlere sunma mutluluğunu yaşadık. Ecra ile makine öğrenmesi ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak küçük ve orta ölçekli şirketler için akıllı iş platformları üretiyoruz.

Hemen izle

 

hayatımızdaki algoritmalar

Haftanın Kitap Önerisi: Hayatımızdaki Algoritmalar

Ünlü yazar Brian Christian ve bilişsel bilim uzmanı Tom Griffiths disiplinlerarası bu çalışmasında, bilgisayarların kullandığı algoritmaların insanlığın birçok sorununu nasıl çözebileceğini göz kamaştırıcı biçimde okuyuculara sunuyor.

İncele

kades

Buna Bayıldık!:KADES

Özellikle son zamanlarda kadına şiddet konusunda toplumsal çözümler üretilmeye çalışılıyor. Bunun yanında kadına şiddete karşı dijitalleşmiş dünyamıza uygun dijital bir çözüm de getirildi.

Şimdi Tanışın

 

Haftaya görüşmek üzere…

En güncel haberleri anında mail ile bildirim almak için kayıt olabilirsiniz

 

 

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.