Geliştirdiğimiz yazılım platformu ile
efor ve maliyeti düşürüyoruz.
Yapay zekayı kullanarak
kurumsal iş yazılımlarına değer katıyoruz.

600+

Markaya Hizmet

Bugün dünya çapında teknolojiye yön veren firmalar ürettikleri hizmet ve ürünler ile öncesinde farkında bile olmadığımız birçok probleme ve ihtiyaca çözüm getiriyor. İster son tüketici ister geliştirici olarak bu ürünleri ve hizmetleri kullanıyoruz, bazı durumlarda kullanmakla kalmıyor sahipleniyoruz da. Netuce olarak biz de tüm dünya çapında insanların benimseyerek kullanabilecekleri, yenilikçi ürünleri ve hizmetleri tasarlayabileceğimize ve üretebileceğimize inanıyoruz.

● DİJİTAL DÖNÜŞÜM
● VERİMLİLİK ANALİZLERİ
● KURUMSAL İŞ YAZILIMLARI

● WEB VE MOBİL UYGULAMALAR
● KULLANICI DENEYİMLERİ
● YAPAY ZEKA VE ANALİTİK RAPORLAMA

ecra

Yazılım Geliştirme Platformu

2009 yılında ecra’yı geliştirmeye başladık ve bugün hala geliştirmeye devam ediyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda bireylerin yaratıcı taraflarını öne çıkarmalarına imkan verilmesinin, aynı zamanda derin bir şekilde iş birliği yapılmasının gerekliliğine inanıyoruz. Zorlukları birer engel değil, fırsat olarak görüyoruz; ama teknolojiye yön vermek için herkesten daha fazla çalışmamız gerektiğini de biliyoruz. Yeni teknolojileri takip ediyoruz; ama nasıl ürettiğimizi bilmemiz ve ürettiğimiz teknolojinin kontrolünü elimizde tutmamız gerektiğine inanıyoruz.

creatuce

Kullanıcı Deneyimleri ve Tasarımlar

Netuce olarak ileri görüşlü şirketlerle ortak bir altyapıda buluşuyor ve rafine bir yapı oluşturarak etkileyici ve ilham verici yazılımları kullanıcı deneyimli arayüzler ile geliştiriyoruz. Ayrıca Netuce, kurduğu Creatuce Tasarım ve Reklam Ajansını ile kullanıcı deneyimi ve tasarım rolünü de 2017 yılında beri üstleniyor. Büyük ya da küçük işletmelerin mesajlarını, iyi düşünülmüş tasarımla hedef kitlelerine daha iyi iletmelerine yardımcı oluyoruz. Yeni kullanıcı modellerine yönelik deneyimlerimizi müşterilerimiz ile sürekli paylaşıyoruz.

● KULLANICI DENEYİMİ ANALİZİ VE UYGULAMA – UX
● KULLANICI ARAYÜZLERİ VE TASARIMLAR – UI

Yapay Zeka

Veri Madenciliği
Makine Öğrenmesi

2009 yılında Ecra’yı geliştirmeye başladığımız zamanlarda çeşitli veri mühendisliği çalışmaları ile müşterilerimize hizmet veriyorduk. Bazı raporların otomatik olarak oluşturulması için modüller geliştiriyorduk. Bir kaç sene sonra veri ambarını yönetmeyi ve büyük veriyi(big data) kullanmayı öğrendik. Bugün geliştirdiğimiz özel algoritmalar sayesinde veri madenciliği ve makine öğrenmesi ile markalara verimlilik sağlıyor ve çeşitli çözümler getiriyoruz.

● KURUMSAL HAFIZA
● VERİ AMBARI
● VERİ İŞLEME
VERİMLİLİK ALGORİTMALARI

Belediyeler

Kamu Kurumları

2004 yılından bu yana kamu sektöründe çeşitli web ve yazılım projeleri geliştiriyoruz. Bugün kamu ve belediyeler için 20′ den fazla ürünümüz, yıllardır geliştirdiğimiz veri madenciliği ve makine öğrenmesi projelerinden edindiğimiz iş bitirme belgelerimiz ile sürdürülebilir ilişkiler elde ettik. Gururla söylemeliyiz ki Netuce, diğer firma ve markaları ile 360 derece hizmet vermekten çok memnun.

● KURUM HAFIZASI
● WEB VE MOBİL UYGULAMALAR
● GELECEK TAHMİNLEME ANALİZLERİ

● SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
● DİJİTAL DANIŞMANLIK

Projeniz için size ulaşmamızı ister misiniz?