Microsoft, İstanbul’da Teknoloji Merkezi Kurdu

microsoft istanbula yatırım yaptı

Microsoft, İstanbul’da Teknoloji Merkezi Kurdu

Microsoft, teknoloji merkezlerinden birini ülkemizde açtı. Merkezde firmalar nesnelerin interneti, akıllı şehirler ve evler, bağlantılı fabrikalar, bilişsel servisler, karma içerik gibi geleceğin teknolojilerine yönelik 150’nin üzerinde farklı çözümü deneyimleyecek.

Devamını Oku

 

Siri, telefona olan bağımlılığımızı azaltacak!

Kullanıcılar iOS 13‘ün gelmesi ile beraber ayarlar kısmından bildirimler sekmesinde bulunan Siri ile duyuru mesajları seçeneği ile bahsettiğimiz özelliği kullanabilecekler. Burada bulunan diğer ayarlardan da özelleştirilmeler yapılabilecek.

siri telefona bağımlılığı azaltacak
Devamını Oku

Google Temmuz’dan itibaren iki servisini ayırıyor

Google, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak iki popüler servisinin entegrasyonunu kaldırmaya karar verdi.

google drive sunum

Devamını Oku

 

Bizden Haberler: Dijital Dönüşüm Partneriniz Netuce

Tasarım ve teknolojiyi kullanarak güçlü ve yeni marka iletişim biçimleri yaratıyoruz – evrensel ve duygusal değerleri, emelleri ve süreçlerin karmaşıklığını ifade ediyoruz. Verimlilik analizi ve iş zekasına dayalı yazılımlar geliştiriyoruz.

netuce dijital dönüşüm yolunda size destek veriyor

Göz At

Haftanın Kitap Önerisi: Dijitopya

Dijitalleşmenin tarihine inerek yaşanan dönüşüm sürecini en başından anlatan ‘Dijitopya – Dijital Dönüşüm Yolculuk Rehberi’, dijitalleşen tüm unsurları, sektörleri ve fonksiyonları okuyucuya tanıtıyor.

dijitopya kitap
İncele

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.