Instagram Youtube’a Rakip mi Oluyor?

ocolus tv

Facebook, Oculus TV’yi Yayına Aldı!

Geçtiğimiz ay düzenlenen F8 konferansında duyurulan sanal gerçeklik platformu Oculus’un yeni ürünü Oculus TV, kullanıma sunuldu.  Videoları sanal gerçekliğe aktaran uygulama Oculus Go VR başlığı ile kullanılabilecek.

Devamını oku

PrimeSearch

Kurumlara Özel Arama Motoru: PrimeSearch

Metaform‘un Ar-Ge projesi olarak başlayan ve sonrasında bir hizmet haline gelen PrimeSearch, satış, pazarlama, Ar-Ge, insan kaynakları, satın alma veya yönetim karar verme süreçlerinde kurumların kendi ihtiyaç duydukları alanlara özel olarak geliştirildi.

Devamını oku

Instagram IGTV

Instagram IGTV ile YouTube’u mu Hedefliyor?

Bu haftanın en önemli gelişmelerinden biri de şüphesiz ki Instagram’ın yaptığı büyük atak olarak IGTV’yi yayına almasıydı. Bu uygulama ile kullanıcılar artık süresi 1 saate kadar uzayabilen dikey videolar izleyebiliyor olacak.

Devamını oku

MailChimp

İsminin Yanlış Telaffuzunu Muhteşem Bir Kampanyaya Dönüştürüp Ödül Alan Marka: MailChimp

Markanızın isminin yanlış telaffuzu alıp nasıl ödüllü bir kampanya haline getirebilirsiniz? MailShrimp, KaleLimp ve JailBlimp gibi dokuz farklı telaffuz hatası Mailchimp’e her zaman hatırlanabilecek bir kampanya yaratma ilhamı verdi.

Devamını oku

Kendi Kendine MBA

Haftanın Kitap Önerisi: Kendi Kendine MBA

Harvard ve Stanford gibi seçkin okullar bile, çağımızın gereksinimlerini karşılamayan, güncelliğini yitirmiş PowerPoint sunumları ile gereksiz finansal modelleri öğretmekten ileri gidemezken, Kaufman, size bir işin gerçekten nasıl yürüdüğünü gösteriyor. Bu kitapta başarılı olmak için bilmeniz gereken üretim, satış ve pazarlamanın temel prensipleri ile insan psikolojisi, takım çalışması ve sistem yaratmanın en ince ayrıntılarını bulacaksınız.

İncele

PWA

Buna Bayıldık! : PWA

Mobil uygulamalar dünyasında yıldızı parlayan genç bir yeteneğimiz daha var: Progressive Web Apps (PWA). Google’ın her platformda artık daha sık duyurduğu ve bilinirliği de her geçen gün artan Progressive Web Apps ile birlikte, “Hibrit mi, native app mi?” tartışmasında yeni bir cephe daha açılmış durumda.

Şimdi Tanışın

 

Haftaya görüşmek üzere…

En güncel haberleri anında mail ile bildirim almak için kayıt olabilirsiniz

 

 

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.