Simya-Sinpaş

Oh, grassy glades! oh, ever vernal endless landscapes in the soul; in ye,—though long parched by the dead drought of the earthy life,—in ye, men yet may roll, like young horses in new morning clover; and for some few fleeting moments, feel the cool dew of the life immortal on them.

ABİS

ABİS; afet yönetimi açısından, coğrafi bilgi sistemlerine dayalı olarak ilçenin afetlere karşı var olan tüm kapasitesinin belirlenmesi ve yönetilmesini sağlamaktadır.
Yapılan çalışmalar doğrultusunda Türkiye’de ilk kez, Beylikdüzü çevresinde yaşayan tüm vatandaşların ikamet ettikleri ya da çalıştıkları binalara özel “Toplanma Alanları” oluşturulmuştur. Deprem başta olmak üzere olası bir afet sonrasında vatandaşların ilk korku ve panik halini atlatabilmeleri, yakınları ile buluşabilmeleri ve başta Belediye olmak üzere yetkililer tarafından sağlıklı bilgilendirmeye erişebilmeleri adına Toplanma Alanlarını önceden öğrenmeleri ve afet sonrasında bu alanlarda bulunmaları hayati önem taşımaktadır.

Gillette & Milliyet

Yılın sporcusu ödülleri için uygulanan, Juri Anket Uygulamasında sonuçlar değerlendirilerek halka sunulmuştur.

iDATA

Birçok ülkenin banka ve ödeme sistemleri ile çalışan uluslararası vize başvuru sistemi; muhasebe, çağrı merkezi, ödeme merkezi ve entegrasyon ve sunucu yönetimi ile tam hizmet sağlıyor.

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.