Sahibinden.com Artık Yapay Zekalı

araç tanıma

sahibinden.com Yapay Zeka ile Araç Tanıma Özelliğini Tanıttı

sahibinden.com, Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini kendi mobil uygulamaları üzerinden sundu. Yeni özellik, şirketin Ar-Ge merkezinde Türk mühendisler tarafından geliştirilen teknoloji çözümü ve altyapı yatırımları sayesinde yapay zekâ teknolojisiyle hayata geçirildi.

Devamını oku

letgo

LetGo, 1,5 Milyar Dolar Değerleme ile 500 Milyon Dolar Yatırım Aldı

LetGo’nun 500 milyon dolarla döndüğü yatırım turunun destekçileri Naspers, Accel, Insight Venture Partners, New Enterprise Associates, 14W, Eight Roads Ventures, Mangrove Capital Partners ve FJ Labs oldu.

Devamını oku

dijital pazarlama yatırımı

MediaMarkt’dan Dijital Pazarlama Yatırımlarına Çok Kanallı Dönüşünü Ölçen Proje: Online’dan Mağazaya

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geçtiğimiz yıl online reklamların mağaza satışlarına etkisini ölçmek için “Online to Store/Online’dan Mağazaya” projesini hayata geçirdi.

Devamını oku

dijital medya iletişimi

Bizden Haberler : Dijital medya iletişimini üstlendiğimiz çiçeği burnunda müşterimiz Esteticium ile tanışın!

Bu hafta sizleri, yakın zamanda birlikte çalışmaya başladığımız plastik cerrahi ve estetik merkezi Esteticium ile -henüz tanışmadıysanız- tanıştırmak isteriz. Gülüş tasarımından vampire facelift’e kadar birbirinden etkileyici tüm hizmetlerini incelemek için hemen ziyaret edin!

Hemen İncele

Incognito

Haftanın Kitap Önerisi: Incognito – Beynin Gizli Hayatı

Ünlü nörobilimci David Eagleman, 20 dilde yayımlanan -ve neredeyse şimdiden klasikleşen- kitabı Incognito ile beynimizin derinlerine dalarak, yaptığımız, düşündüğümüz ya da hissettiklerimizin çok büyük bir kısmının bizden başka bir biz tarafından yönetildiğini ürkütücü bir berraklıkla ortaya koyuyor. Sadakat geninden sizi olmadığınız birine dönüştüren beyin zedelenmelerine; optik yanılsamalardan striptizcilerin neden ayın belirli zamanlarında daha çok para kazandığına; Truva fatihi Odysseus’tan renkleri işitip biçimleri tadabilen sinestezik insanlara kadar geniş bir yelpazeden vakaları ve araştırmaları bir araya getiren Incognito, beynimizin işleyişi ve çelişkileri hakkında olağanüstü bir keşif yolculuğu sunuyor.

İncele

Goosebumps

Buna Bayıldık! : Goosebumps

Goosebumps, tüylerini dikelterek size tepki veren bir robot…Cornell Üniversitesi mühendislerinin bir projesi olan Goosebumps, ruh halini ifade etmek için dokusunu değiştirebiliyor.

Şimdi Tanışın

 

Haftaya görüşmek üzere…

En güncel haberleri anında mail ile bildirim almak için kayıt olabilirsiniz

 

 

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.