Veri odaklı dijital servisler

Veri odaklı dijital servisler

Geliştirilmiş KPI yönetimi ile sonuç odaklı çalışıyoruz

Netuce servisleri kurumsal hafıza ve iş zekasını geliştirmek için her büyüklükteki kuruluş için dijital dönüşüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Tüm kanallarınızdan gelen veriyi bütünleşik bir yapı ile bir araya toplamayı hedefliyoruz. Veri bütünlüğünü sağlamak için tüm sistemleri entegre ediyor ve karar destek sistemlerini kurarak her adımda öngörüye sahip olmanızı istiyoruz.

TASARIM & DENEYİM

Strateji

Strateji müşteriyi / kullanıcıyı iyi tanımanızı ve analiz etmenizi sağlarken ürüne doğru tekliflendirme ve öngörü getirir. Pazar beklentilerini karşılamak ve rakiplerinizi doğru değerlendirmek işin önceliğidir.

Dijital Dönüşüm

İşletmeniz için özelleştirilmiş metriklerle ölçümlemeyi ve hedeflere göre şirket performansını ölçümlemeye hazır olun.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Kullanılabilirlik. Hedefleriniz. Deneyim. Kullanıcılarınıza etkili bir deneyim sunduğunuzda bakış açılarını ve duygularını değiştirebilir ve doğru hedeflere ulaşabilirsiniz.

— Kullanıcı Deneyim Tasarımı

Dijital Danışmanlık

Dijital yol haritasınızı öngörü raporları ve SWOT analizleri ile hedeflerinize en kısa yoldan ve en verimli şekilde ulaşmak için oluşturuyoruz. 

YAZILIM & BULUT

Entegrasyon Çözümleri

Birden fazla yazılım ürünlerinizi bir araya getirerek RPA süreçleri veya otomasyon ile zengişleştiriyoruz. Akışı izleyebileceğiniz panolar ile tüm süreçleri takip etmenizi sağlıyoruz.

Yazılım Geliştirme

AGILE metodolojisi ile yazılım süreçlerinde etkili rol oynuyoruz. Geliştirdiğimiz yazılım geliştirme platformu(low-code) ile hazır bloklar ile çeşitli sektörlere yapılar inşa ediyoruz.

Yazılım Mimarisi

Kubernates ve Docker yapıları, mikro servis mimarileri, çok kiracılı uygulamalar gibi gelişmiş mimari tecrübelerimizi sistem yapınıza uyarlıyoruz. 

Yazılım Geliştirme Platformu

Ecra platformu ile yazılım geliştirme süreçlerinize hazır blok ve modüler yapı modelini getiriyoruz. Kurum hafızası başta olmak üzere geliştirme sürelerini ciddi oranda kısaltarak çözüme odaklanabileceksiniz.

Blockchain

Bir dizi sektöre uyarlanabilen özelliklere sahip özel akıllı sözleşmeler tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Herhangi bir blok zincirinde akıllı sözleşmelerin hatasız oluşturulmasını, yürütülmesini ve yönetilmesini sağlıyor aynı zamanda DEX ve Akıllı cüzdanlar geliştiriyoruz.

Verimlilik için yazılım ürünleri

— Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
— Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)
— B2B – B2C
— İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
— Saha Operasyon Yönetimi
— Proje ve İş Takip Sistemi
— Akış Otomasyonu
— Yazılım Geliştirme Platformu

Ürünler

Birlikte çalışalım

Verimlilik sağlayan ürünler ve servisler ile doğru yol haritasını oluşturalım.

İLETİŞİME GEÇ