Şirketlerden Gelen “Gizlilik Politikamızı Güncelliyoruz” Mailleri ile AB Veri Koruma Kanunu İlişkisi

storybeat

Instagram Hikayelerine Müzik Ekleyen, Video Oluşturan Araç : Storybeat

Instagram’da ne kadar sık hikaye paylaşıyorsunuz? Peki bu hikayeleri videolaştırmak, onlara müzik eklemek ister miydiniz? Artık bunu sağlayan ücretsiz bir uygulama var. Storybeat, Instagram’da hikaye olarak paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolarınıza müzik eklemenize izin veriyor.

Devamını oku

elon musk okul

Elon Musk Medya İşine de Giriyor

ABD’li teknoloji girişimcisi Elon Musk, gazeteciler ve basın kuruluşlarının güvenilirliklerinin oylanabileceği bir site kuracağını açıkladı. Musk, siteye Rusça ‘gerçek’ anlamına gelen ironik ‘Pravda’ ismini vereceğini belirtti.

Devamını oku

avrupa birliği veri koruma kanunu

Mail Kutumuz Şirketlerden Gelen “Gizlilik Politikamızı Güncelliyoruz” Mailleri ile Dolu, Peki Neden?

Bugünlerde hepimizin istisnasız en az 2 yerden aldığı maillerin başlığı “Gizlilik Politikamızı Güncelliyoruz.” Şeklinde.  Bunun nedeni ise The General Data Protection Regulation (GDPR) (Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği) ismi verilen Avrupa Birliği’nin yeni veri koruma yasasının yürürlüğe girmesi olarak özetlenebilir.

Devamını oku

Cool Backgrounds

Kişiselleştirilmiş, basit arka plan tasarımları sunan platform: Cool Backgrounds

Web siteleriniz, bloglarınız ve sosyal medya hesaplarınız için kişiselleştirilmiş arka planlara muhakkak ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Herhangi bir temayı para verip almak da çoğu zaman bir külfet haline gelebiliyor. Sizi, ücretsiz olarak arka planlar üretebileceğiniz platform olan Cool Backgrounds ile tanıştıralım.

Devamını oku

Zero To One

Haftanın Kitap Önerisi: Zero To One

Gelecekteki girişimlerin, giderek daha doymuş hale gelen bir dünyada yenilikçi ürünler meydana getirmek için “beyaz alanı” nasıl bulabileceklerine odaklanan Zero to One’ın yazarlığını, daha çok PayPal‘in kurucu ortağı olarak tanınsa da, efsanevi Silikon Vadisi yatırımcılarından Peter Thiel üstleniyor.

İncele

Gooba

Buna Bayıldık! : Gooba

Teknoloji her geçen gün ilerlerken not alma konusundaki geleneksel yöntemler de yerini mobil uygulamalara ve alternatif web sitelerine bırakmaya başladı. Mobil cihazlarınızda not almanız için yeni bir uygulama olan Gooba ile sizi tanıştıralım.

Şimdi Tanışın

 

Haftaya görüşmek üzere…

Gelişmelerden Haberdar OlunBültenimize kayıt olun

Netuce olarak dijital dönüşüm, yazılım dünyası, dijital pazarlama, yerel iç görüler ve parlak fikirler üzerinde bültenler paylaşıyoruz. En yeni gelişmeleri güncel içerikleriyle takip etmek için bültenimize kayıt olun.